צ.פ חברה לבניין » מן העיתונות
מן העיתונות
צ.פ תשקיע 100 מיליון שקל בהקמת מתחם מסחר ומשרדים באפרת
צ.פ חברה לבנין זכתה במכרז להקמת קניון ראשון בהתנחלויות תמורת 21 מיליון שקל. מדובר על מתחם הכולל 40 יח"ד ו-10,500 מ"ר של מסחר ומשרדים ביישוב אפרת. החברה צפויה להשקיע בהקמת המתחם כ-100 מיליון שקל. כיום ישנו מתחם מסחרי בצומת גוש עציון הכולל 3,000 מ"ר בלבד ומשרת את כל תושבי הסביבה.
התחדשות עירונית גם ביפו
צ.פ חברה לבניין הודיעה היום כי סיימה להחתים את הדיירים המתגוררים ברחוב יפת 171 ביפו, לביצוע פרויקט תמ"א 38. מדובר בפרויקט חיזוק ושדרוג בניין רכבת קיים משנות ה-50 של המאה הקודמת, שכולל 72 יחידות דיור. במסרת הפרויקט, יתווספו 40 יחידות דיור על פני 3 קומות חדשות.
יש זוכים במכרז: 117 דירות בכפר ורדים
צבי פוקס, הבעלים של צ.פ חברה לבנין, אומר כי: "מדובר בשני מגרשים בתוך שכונה קיימת ובקרבת חורש טבעי. הזכייה במכרז הינה חלק מהאסטרטגיה של החברה להתמודד במכרזים באזורים בעלי פוטנציאל. כך עשינו בירוחם, שלאחר מכן הפכה לאחת הערים הפופולאריות אצל המשקיעים, וכך עכשיו בכפר ורדים".
כבר לא גן עדן ליהודים אמריקאים עשירים
חברת צ.פ של איש העסקים צבי פוקס רכשה מחצית מזכויות הבנייה ביישוב גבעות עדן מדרום לבית שמש מידי מייסדו, היזם היהודי־אמריקאי ג'ייק ליבוביץ', ב־40 מיליון שקל. השניים יהיו מעתה שותפים להקמת הכפר החדש, שישתרע על פני 1,000 דונם, מתוכם 200 דונם של קרקעות לבנייה.

צור קשר